Styrelsen i utbildningssektionen

Ordförande

Maja Johansson, ansvarig för FU-verksamhet
Tel: 070-4452632
e-post: majson1@hotmail.com

Ledamöter

Stina Nerman, vice ordförande, ledamot i huvudstyrelsen

Tel: 070-8415951

e-post: stina.nerman@gmail.com

Britt Bengtsson, sekreterare

Tel: 070-8220863

e-post: Bengtsson_britt@hotmail.com

Agneta Mayer, vice sekreterare

Tel: 070-5173229

e-post: agneta_mayer@hotmail.com

Emma Broman

Tel: 073-5433353

e-post: emma.broman@gmail.com

Nina Tauberman, ansvarig för FU-verksamhet

e-post: ninaman7@hotmail.com

Gith Hansson

Telefon: 073-1571977

E-post: gith87@gmail.com

Konsulent adjungerad

Anette Tholf
Telefon 010-476 50 80
e-post: anette@ostergotland.ridsport.se


Senast uppdaterad: 2017-05-19

Sponsorer

Annons