Auktoriserade Grönt kort utbildare

Nedan finner du en lista på auktoriserade Grönt kort utbildare. Har inte er klubb utbildat någon går det bra att kontaka någon av nedanstående för att genomföra kurs hos er.

Har ni blivit bortplockad från listan och vill vara kvar, kontakta distriktet.

Följande personer är auktoriserade att hålla kurs för Grönt kort i Uppland 2017
För att utbildarna ska få behålla sin auktorisation så fortbildar de sig minst vart annat år.

Godkända 2017

Namn E-post Förening
Richard Ferguson
BRF
Malin Larsson ridskolan@hotmail.com BäRF
Rebecca Åman becca__69@hotmail.com  DRK
Tuula Kettunen tuula.k@one.se  DRK
Hanna Anker Roseen hanna@enkopingsrk.se ERK
Sara Forsblom sara.forsblom@gmail.com ERK
Catarina Helgezon cattis@fridhem.st  FR
Sara Tobiasson sara.tobiasson@gmail.com  HORS
Cecilia Wallander ridskolan@haboridklubb.se 
HRK
Emelie Ekberg ridskolan@haboridklubb.se HRK
Lina Åstrand lina.astrand@gmail.com  HRF
Ingrid Melin ingrid_melin@msn.com HSRF
Lotta Andersson Lotta.Andersson2@uppsala.se JHSF
Janina Bengtsson
info@balstaridskola.se BRSF
Sofie Åkerblom s_akerblom@hotmail.com  LFRK
Ebba Wik ebb_a_1@hotmail.com  LRK
Unni Jirlow uj.92@hotmail.com  LRK
Cecilia Svärdh info@ronningens.com  RKRK
Karin Gadde Jennische jennische@hotmail.com  MDRF
Mayron Söder info@ronningens.com  RKRK
Clara Wiss vollo_clara@hotmail.com SBRF
Lovisa Bokström ss_lollo@hotmail.com SBRF
Ki Roos ki.roos@icloud.com SBRF
Helena Wiklund kullavreta@live.se SSS
Ebba Hamrin
ebbahamrin@hotmail.com SäRK
Helen Wiberg helen.wiberg@spray.se  TiRK
Madeleine Ferm upk@telia.com  TiRK
Sandra Jacobsson sandra_fredag@hotmail.com TiRK
Carolina Agerhill rida@agersta.nu UV
Anette Svärd anettesvard@telia.com UPK
Ilse Eriksson ilse_eriksson@hotmail.com UPK
Marie Sannestedt irienne1@hotmail.com UPK
Helena Wilking Helena.Wilking@uvfk.org  UVFK
Mikaela Karlsson mikaela.karlsson@uvfk.org UVFK
Maria Ahrgren Lagga FRK
Elin Hagman eliiiin_95@live.se  Säfva RK
Joanna Haake joanna@ponnykul.se  Heby RF

Senast uppdaterad: 2019-01-28

Sponsorer

Annons