Resultat 2010

Hoppning

Häst

Ponny

7/11 Örebro FK, reg  
31/10 Valåsens RS, reg  
17/10 Kumla RK, lok, reg  
17/10 Karlskoga RK, lok  
2-3/10 Askersunds RK, lok,reg 6/11 Laxå RK lok
19/9 Wittvångs HS, lok, 2½ 24/10 Valåsens RS, lok
11/9 GlanshammarsR. lok 17/10 Örebro FK, lok
5/9 RKK/KuRK, reg, DM  
29/8 Segersjö & Odensb. reg 16/10 Kumla RK, lok/reg
28/8 Linde & RRK, lok 18/9 Wittvång, lok
14/8 Valåsens RS, lokal 12/9 GlanshammarsR. lok
24/7 ÖTR, reg 5/9 Laxå RS, lok
9-11/7 Pålsboda RF. lok+reg 4/9 RKK & KuRK, reg + DM
  28/8 Linde & RRK, lok
1/7 Glansh & Frövi FRF, lok 22/8 Rosendahls RF, lok
27/6 Linde Ridskola, lok 25/7 ÖTR, reg
17/6 Glanshammar, lok 16-18/7 RK Kumla, lok+reg
5/6 Viby RoKS, lok, div 2½ 27/6 Linde Ridskola, lok
1/6 RK Kumla, reg 19-20/6 Örebro FK, lok, reg
29-30/5 Askersund, lok, reg. 6/6 Viby RoKS, lok, div 3
22/5 Linde Ridsk. lok, 2½ 23/5 Blå Bergen & Nora, lok, div 3
15/5 Kumla RK, reg 16/5 Kumla RK, reg
30/4-2/5 RKK, reg 8-9/5 Wittvång HS. lok+reg, div 1
25/4 ÖTR & SydNR, reg 24/4 ÖTR & SNR. lokal, div3
3/4 Karlskoga RK, lok 11/4 Örebro FK, lokal
28/3 Askersund, lok 2/4 Karlskoga RK, lok
21/3 Örebro FK, reg, Div 1 27/3 Askersund, lok
20/3 Örebro FK, reg, Elit 14/3 Laxå RK, lokal
13-14/2 ÖFK& WHS  Lok 6-7/2 ÖFK & WHS lok, MHPC

Dressyr

Häst

Ponny

21/11 Örebro FK/Skråmsta, reg  
20/11 Kumla RK, lok  
9/10 Laxå RK, reg  
3/10 Karlskoga RK, lok, reg  
25/9 Linde, lok, med div 2  
18/9 Gyttorps RK, lok, div2  
10-12/9 Örebro FK, nat  
5/9 Lindetratkens HSF, lok  
29/8 Dyltabruks RF, reg, DM  
29/8 Dyltabruks RF, reg, JDM  
22/8 Wittvångs HS, lok, div 2/1  
15/8 RK Kumla, lokal  
6-8/8 Gyttorp, 3 små gummor  
15/7 Dyltabruks RF, lok  
3-4/7 Linde RS, lok/reg  
1/7 Dyltabruks RF, lok 21/11 Kumla RK, lok
30/6 Örebro FK, reg, lok 9/10 Wittvång HS, lok
24/6 Sikfors RS, lok 3/10 Rosendahls RF, reg
6/6 Gyttorps RK, lok, div 3/3 11/9 Rosendahls RF, lok
30/5 Karlskoga RK, lok/reg 29/8 Dyltabruks RF, reg, DM
15/5 GlanshammarsR. lok, div3 21/8 Wittvångs HS, lok
15/5 Dyltabruks RF, reg 14/8 RK Kumla, lokal
9/5 Linde RS, lokal 6-8/8 Gyttorp, 3 små gummor
2/5 ÖTR & SydNR, reg 30/6 Dyltabruks RF, lok
1/5 ÖTR & SydNR, lok, div 3/1 12/6 Valåsens RS, lok
25/4 Örebro FK, regional 5/6 Gyttorps RK, lok, div 3/3
24/4 Qvinnersta HSF, lokal 29/5 Laxå RK, lokal
18/4 Laxå RK, lokal 16/5 GlanshammarsRytt., lok, div 3
28/3 Valåsens RS, lok 13/5 Dyltabrúks RF, reg
28/3 ÖFK hc 9/5 Örebro FK, lok, div 3, omg 1
13/3 Karlskoga RK, lokal 6/3 Karlskoga RK, lokal

Fälttävlan

Häst

Ponny

3-5/9 ÖFK, med lag SM 3-5/9 ÖFK, med lag SM
27-29/8 Segersjö  
 17/7 ÖTR & MRK reg/lok, DM 17/7 ÖTR & MRK reg/lok

Distans

 -  

Körning

   

Senast uppdaterad: 2013-05-01