Talang Skåne 2016-2017

Här kommer ni hitta information om Talang Skåne 2016-2016.

Program (prel, kan tillkomma ytterligare tillfällen)

Program för ryttare i Hoppgruppen, YR/J

Program för ryttare Dressyrgruppen, YR/J Häst

Program för ryttare i Dressyrgruppen, Ponny

 

Presentation deltagare Hoppning J/YR

Isak Abrahamsson Nilsson - Fjälkestads Ridklubb

Ida Blihagen - Örestads Ryttarsällskap

Nike Eklöv - Tågarportens Ryttarförening

Elin Johnsson - Österlens Ridklubb

Evelin Laven - Ängelholms Ryttarförening

Esther Nordblad - Vellinge Hästsport förening

Fanny Thrane - Ranarps RK

Felicia Gårdlund - Skyrup CC

Deltagare J/YR Dressyr

Jasmin Andersson - Kågeröds Ryttarförening

Saga Classon - Viarps Kör- och Ridklubb

Julia Engström - Flyinge Ryttarförening

Malva Hansson - Sydslättens Ryttarförening

Ida Ljungberg - Dagstorportens Ryttarförening

Alice Nilsson - Dagstorportens Ryttarförening

Evelina Nilsson - Dagstorportens Ryttarförening

Kajsa Olsson - Kågerödortens Ryttarförening

Linnéah Persson - Frosta Ryttarföreing

Ebba Rindmo - Staffanstorps Ridsportförening

Louise Winstrup - Trelleborgs Ryttarförening

Olivia Eghall - Öveds Jakt och Fältrittklubb

Emma Engfelt Telhag - Skromberga RF

Maria Blåe - Flyinge Ryttarförening

Elin Ekholm - Dagstorpsortens RF

Deltagare Ponnydressyr

Clara  Bergvall - Everlövs Ryttarsällskap

Moa Bertmyr - Flyinge RF

Miranda Bruce - Ängelholms Ryttarförening

Moltas Carlsson - Dagstorpsortens Ryttarförening

Elsa Classon - Viarps Kör- och Ridklubb

Ellen Collijn - Klippans Ridklubb

Moa Erenhall - Öveds Jakt och Fältrittklubb

Liv Hansson - Torns Ryttarförening

Sofia Heimburg - Skanör-Falsterbo Ridklubb

Stella Hoff - Torns Ryttarförening

Olivia Jürs - Öveds Jakt och Fältrittklubb

Julie Kopylov - Torns Ryttarförening

Tilda Lundin - Skanör Falsterbo Ridklubb

Milla Palm - Öveds Jakt o Fältrittklubb

Maja Persson - Åstorpsortens Ryttarförening

Alicia Rothman - Flyinge ryttarförening

Andrea Sjödin - Trolleholms Ryttarförening

Linnéa Svensson - Öveds Jakt- och Fältrittklubb

Cornelia Svärd - Öveds Jakt och Fältrittklubb

Moa Uhlin - Osbyortens Ryttarförening

Filippa Wildenstam - Trelleborgs Ryttarförening


Senast uppdaterad: 2017-03-08
SkanskaMasterkapen_logo_rund_2018

Skånska Mästerskapen (DM)

Läs om våra DM-medaljörer

Sponsorer

Annons