Kontaktsida - Ridklubb/Ridskola - Svenska Ridsportförbundet

Ridklubb/Ridskola

Gisela Löfstrand

Verksamhetschef
gisela.lofstrand@ridsport.se
Direktnr  0220-456 39
Fax     0220-456 41

Lena Annergård

Utbildning, yrkesprov, säkerhet, ryttarmärken, föreningsanslutning
lena.annergard@ridsport.se
Direktnr  0220-456 13
Fax     0220-456 41

Daniel Bergqvist

Koordinator ryttarutveckling, nationell idrottsutbildning (NIU)
daniel.bergqvist@ridsport.se
Direktnr 0220-456 08
Fax     0220-456 41

Hanna Danewid

Vi i Stallet, Hästkunskap Cup, Rökfritt, Ungdomsledarutbildning, Ridborgarmärket, Centrala Ungdomssektionen
hanna.danewid@ridsport.se
Direktnr 0220-456 21 
Fax: 0220-456 41

Elisabet Lundholm

Tränarutbildning
elisabet.lundholm@ridsport.se
Direktnr 0220-456 17
Fax     0220-456 41

Anna Reilly

Ridskolerådgivning, besöksverksamhet
anna.reilly@ridsport.se
Direktnr 0220-45627 

Lena Svensson

Tränarutbildning, tränarlicenser, dressyrdomarutbildning
lena.svensson@ridsport.se
Direktnr 0220-456 07
Fax 0220-456 41

Maria Thun

Föreningsärenden och föreningsutveckling
maria.thun@ridsport.se
Direktnr 0220-456 02
Fax     0220-456 41

Joanna Weisz

Idrottslyftets föreningsstöd samt information och utveckling av verksamhet för personer med funktionsnedsättning.
joanna.weisz@ridsport.se
Direktnr 0220-456 29 
Fax 0220-456 29 

Sandra Wiklund

Idrottslyftet och ungdomsfrågor
sandra.wiklund@ridsport.se

Direktnr 0220-456 10
Fax 0220-456 29 

Matilda Wennström

Tjänstledig 


Senast uppdaterad: 2018-05-24

Huvudsponsor

Förbundssponsorer

Sponsorer

Hotellpartner

Medlemstidning

Annons