Sport/Tävling

Andrea Barth

Verksamhetschef
andrea.barth@ridsport.se
Direktnr 0220-456 28
Fax     0220-456 70

Annika Ersgård

Elitsamordnare hoppning
Internationell hoppning, landslagsverksamhet
annika.ersgard@ridsport.se
Direktnr     0220-456 11
Fax     0220-456 70

Malin Berntzen

Distansritt, ryttarlicenser, dispenser, FEI-pass, TDB-support
malin.berntzen@ridsport.se
Direktnr 0220-456 01
Fax     0220-456 70

Louise Borking

Hoppning - internationell anmälan och landslagsverksamhet för YR, juniorer, children, ponny
louise.borking@ridsport.se
Direktnr 0220-456 19
Fax     0220-456 70

Mats Eriksson

Elitsamordnare dressyr
Internationellt/nationellt, landslagsverksamhet, tävlingstermin/resultat ponny & häst 
mats.eriksson@ridsport.se
Direktnr 0220-456 46 
Fax     0220-456 70

Jennie Hallström

Körning, voltige, parasport
jennie.hallstrom@ridsport.se
Direktnr 0220-456 88
Fax     0220-456 70

Helena Lindencrona

Elitsamordnare fälttävlan
Fälttävlan, reining, FEI-funktionärer
helena.lindencrona@ridsport.se
Direktnr 0220-456 16
Fax 0220-456 70

Annica Lund

Nationell samordnare dressyr, para, working equitation för häst och ponny, TR -frågor, tävlingstermin/propositionshantering dressyr, para, WE häst/ponny, allsvenskor dressyr häst/ponny, Ponnydressyrallsvenskan
annica.lund@ridsport.se
Direktnr 0220-456 26

Anna Nyström

TDB-utveckling och support
anna.nystrom@ridsport.se
Direktnr 0220-456 20
Fax     0220-456 70

Robert Solin

Nationell samordnare hoppning, TR III-frågor, tävlingstermin/propositionshantering hoppning häst/ponny, allsvenskor hoppning häst/ponny, hoppdomarnämnden.
robert.solin@ridsport.se 
Direktnr 0220-456 14
Fax 0220-456 70

Anki Stafström

Mätintyg
anki.stafstrom@ridsport.se
Direktnr 0220-456 36
Fax     0220-456 70

Victoria Varga

Häst- och ponnylicenser, tävlingsresultat hoppning häst/ponny, TDB-support, FEI-registreringar 
victoria.varga@ridsport.se
Direktnr 0220-456 04 
Fax     0220-456 70

Wiveka Lundh

Sportchef
Extern tjänst 2016/2017


Senast uppdaterad: 2017-10-19

Huvudsponsor

Förbundssponsorer

Sponsorer

Hotellpartner

Medlemstidning

Annons