GRF Styrelse 2019

Cecilia Stenström

Cecilia Stenström

Ordförande, kommunen,politik                     

M: 070-448 24 30

E-post.cilla.stenstrom@gmail.com

 

Eva Wiklund

Eva Wiklund

Vice ordförande, adjungerad
Distriktsgrenledare i dressyr

M: 070-828 99 81

E.post: eva.wiklund@telia.com

Elisabeth Johansson 

Elisabeth Johansson

Sekreterare, adjungerad
Konsulent

M: 073-376 86 22

E.post: ridsport@gotsport.se

Marie

Marie Pettersson

Kassör

M: 0730-70 86 42

E.post: marieihejde@hotmail.com

Kicki

Kicki Jakobsson

Projektansvarig

M: 0707-22 68 25

E.post: kicki_ja@hotmail.com

 

Linnea

Linnea Widing

Tävlingsansvarig

M:0737-08 72 52

E-post: linnea.widing@hotmail.com

Anna Jansson

Anna Jansson-Bergkvist


Utbildningsansvarig

M: 070 653 94 93

E-post: anna_jansson_82@hotmail.com

Mikaela_bild

Mikaela Randleff

Tävlingsansvarig

M: 073-7803082

E-post: mikaela.randleff@hotmail.com

Jens

 Jens Johansson

Besök/Säkerhetsgruppen

M: 0705-52 51 41

E-post: jj.aj@live.se

 

Amanda

Amanda Johansson

Idrottspolitik – regionen

 

M: 0704-89 08 96

E-post: amanda@teamtmd.se


 Mathilde

Mathilde Ahlburg

Projektansvarig

M: 0705-29 51 16

E-post: mathilde_90@hotmail.se

Emma

Emma Norrby

Distriktsgrenledare i körning

M: 0700-90 40 39

E.post: emma.norrby@hotmail.com

 

 

malin

Malin Lindenfalk 

 Distriktsgrenledare hoppning

M: 072-505 00 82

E-post: malin.lindenfalk@gmail.com

 

Monica

Monica Andersson

Distriktsgrenledare i Working Equitation

 

M: 070-323 71 88

E-post.

monica-hejdeby@live.se

 

Erika Vistrand

DUS

 
 

Klara Wiman

Suppleant DUS

 

Senast uppdaterad: 2019-05-14

Sponsorer

Annons