Styrelsen

Magnus Gissler, ordförande
Tel: 073-3159283
e-post: magnusgissler@hotmail.com

Tina

Tina Biewendt, sekreterare
Tel: 073-4180333
e-post: kristina@biewendt.se

Gith

Gith Wiman, vice sekreterare
Tel: 076-8861634
e-post: gith_wiman@hotmail.com

Annika Elg, ledamot, tävlingssektionens ordförande
Tel: 073-0750360
e-post: annika@givetorp.se

Stina

Stina Nerman, ledamot, utbildningsektionens ordförande
Telefon: 070-8415951
e-post: stina.nerman@gmail.com

Ebba Schenholm, ledamot
Tel: 073-5211832
e-post: ebba_schenholm@hotmail.com

 

sarab

Sara Brink, ledamot
Tel: 070-5124257
e-post:brink.sara@gmail.com

Cecilia Turunen, ungdomsledamot
Tel: 076-0061901
e-post: cecilia.turunen@hotmail.com

Ebba Norlin, suppleant ungdom
Tel: 070-6335172
e-post: norlin.ebba@gmail.com

Marie Westrin, ledamot
Tel: 070-5885113
e-post: marie.westrin@gmail.com

Albert Wiström, ledamot
Tel: 072-1466717
e-post: albert.wistrom@sjofartsverket.se

Monica Bergström, konsulent adjungerad
Telefon: 010-476 50 81
e-post: monica.bergstrom@ridsport.se

Anette Tholf, konsulent adjungerad
Telefon: 010-476 50 80
e-post: anette.tholf@ridsport.se

  


Senast uppdaterad: 2019-06-19

Sponsorer

Annons