Kommunikation och Marknad

Camilla Sand

Kommunikations- och marknadschef
camilla.sand@ridsport.se
Direktnr 0220-456 76

Lotta Amnestål

Senior rådgivare kommunikation
Presskontakter, information
lotta.amnestal@ridsport.se
Direktnr 0220-456 35

Margareta Borg

Marknadskommunikation, varumärke, evenemang, breddfrågor
margareta.borg@ridsport.se
Direktnr 070-979 56 33

Mattias Burling

Marknadskommunikation
mattias.burling@ridsport.se
Direktnr 0220-456 38

Annica Feltendal

Kommunikation, IT, webbredaktör
annica.feltendal@ridsport.se
Direktnr 0220-456 06

Matilda Hjertstrand

Presskontakter, information, landslag och mästerskap
matilda.hjertstrand@ridsport.se
Direktnr 0220-456 31

Ellen Mattsson

Sponsoransvarig
ellen.mattsson@ridsport.se
Direktnr 0220-45648

Linda Olivi

Projekt och evenemangsansvarig
Samordnar arbetet på marknadsavdelningen, leda och koordinera marknadsaktiviteter samt events, möten och mässor mm.
linda.olivi@ridsport.se
Direktnr 0220-456 30

Sarah Thunholm

Presskontakter, information, sportfrågor
sarah.thunholm@ridsport.se
Direktnr 0220-456 32 


Senast uppdaterad: 2019-06-17

Huvudsponsor

Förbundssponsorer

Sponsorer

Hotellpartner

Samarbetspartner

Annons